Hotele i noclegi dla naturystów to żadna nowość. Oferty takich obiektów w sieci można było już znaleźć kilka lat temu. Ale dopiero teraz powstał specjalny serwis internetowy, który skupia w jednym miejscu noclegi dla nudystów na całym świecie.

NaturistBnB do złudzenia przypomina znany w sieci portal do rezerwacji noclegów AirBnB. Jedyna subtelna różnica jest taka, że tu zakwaterowanie znajdą tylko nudyści.

Autorami projektu są Petri i Minna Karjalainen, którzy uwielbiają podróżować, ale też sami oferują noclegi turystom. Często namawiali gości do zrzucania ubrań podczas pobytu w ich domu. Sami zresztą od ponad 20 lat są nudystami. Reakcje? Bardzo różne. Od tych niezwykle pozytywnych, po krytyczne i obraźliwe. Ale para nie poddała się i stworzyła specjalny serwis z noclegami tylko dla osób, które prowadzą bezpruderyjny styl życia.

naturistbnb - noclegi dla naturystów

Petri zdobywał wcześniej doświadczenie w branży IT, natomiast Minna przez lata pracowała w sekcji promocji miasta. NaturistBnB powstał 2 miesiące temu i jest jeszcze w początkowej fazie. Jednak każdego dnia przybywa coraz więcej ofert od właścicieli obiektów, którzy chętnie ugoszczą u siebie nagusów. Gospodarze dodają zdjęcia, opis swojego lokum oraz zasady pobytu. Oferty dla nudystów pojawiają zarówno w mieszkaniach w dużych miastach, jak i w domach na wsi, czy w drewnianych chatkach nad jeziorem. To również świetna oferta pobytu dla singli, którzy chcą poznać ciekawy osoby o podobnym stylu życia.

Część ludzi krytykuje parę, że sklonowała model biznesowy od AirBnB. Jednak Pateri i Minna zastrzegają, że nie chcą być dla nikogo konkurencją. Ich oferta jest skierowana do ściśle określonej grupy.

– Chcemy jedynie ułatwić życie osobom o podobnych poglądach. Wszystko po to, aby ich nagość nie była dla nikogo krępująca  – tłumaczyli Petri i Minna w wywiadzie dla CNN.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here