Kraków
Kraków | foto: Martimar / wikipedia.pl

W Krakowie rusza po raz pierwszy w Polsce rozwiązanie zwane “Płać według uznania”. Dokonując rezerwacji, to gość zdecyduje, ile zapłaci za swój pobyt.

Rewolucyjne rozwiązanie znane jest już gościom w niektórych zachodnich hotelach. Teraz wkracza do Polski. Pomysłodawcą jest ApartmentsApart Polska, która posiada już kilkadziesiąt w pełni wyposażonych apartamentów w Warszawie i Krakowie.

Jak to działa?

Eksperyment ApartmentsApart Polska jest banalnie prosty. Wystarczy skorzystać z usług we wskazanym przez właściciela apartamentu terminie i mieście, pokryć jedynie koszt sprzątania plus tyle, ile uznamy za stosowne. Jak twierdzą pomysłodawcy eksperymentu, ten szalony pomysł ma służyć przybliżeniu oczekiwań gościa.

Aby dokonać rezerwacji, wystarczy wybrać apartament, wypełnić formularz rezerwacyjny i zaakceptować warunki PROMOCJI. W dniu meldowania opłacimy tylko koszt sprzątania, a w trakcie pobytu zostaniemy zaproszeni na spotkanie z Kierownikiem Biura, który wysłucha opinii gościa na temat zakwaterowania i pobierze zaproponowaną kwotę. Dopłacimy tylko tyle, ile uznamy za właściwe.

Jak podkreśla dyrektor zarządzający spółki, Emil Majkowski, w przyszłości planowane jest wprowadzenie takiej oferty jako standard i zastosowanie jej także w innych miastach. – Warto zatem wracać na naszą stronę, aby znaleźć najatrakcyjniejszą opcję – zachęca na stronie apartmentsapart.com Majkowski.

Przeczytaj także: Kolejowy bilet ze specjalną zniżką. Jak go zdobyć?

Symboliczna złotówka

Pomysł wydaje się być trafiony i z pewnością przyciągnie wielu chętnych. Co jednak w przypadku, gdy wszyscy zaproponują symboliczną złotówkę za nocleg w luksusowym apartamencie w centrum Krakowa?

– Zdaję sobie sprawę, że elastyczność tej promocji niesie ze sobą spore ryzyko. Wierzę jednak, że większość klientów uczciwie wyceni nasze usługi. “Płać według uznania” to program, który pomoże nam jeszcze lepiej dopasować naszą ofertę cenową do wymagań klienta. Obdarzamy naszych klientów 100-procentowym zaufaniem – tłumaczy Emil Majkowski.

W ofercie „Płać według uznania” możemy w chwili obecnej zarezerwować apartament w Krakowie w terminie od 1 do 5 listopada. Więcej szczegółów znaleźć możemy na stronie www.apartmentsapart.com/CrazyOffer_pl.htm

2 KOMENTARZE

  1. Dla mnie ten pomysł jest ryzykowny. Nie na polską mentalność i polskie warunki, ale już pewien efekt został osiągnięty. Media podłapały temat. Pewnie nie łatwo będzie znaleźć tam jakiś wolny termin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here