W nadchodzącym sezonie zimowym w Zakopanem zostanie otwarty nowy hotel Nosalowy Park. To elegancki obiekt o wyjątkowym designie zaprojektowany z myślą o gościach, którzy chcą doświadczyć nowej jakości wypoczynku w otoczeniu górskiej natury.

Gdy w 1905 r. w Zakopanem została wybudowana finezyjna Villa Marilor, łącząca styl podhalański z elementami nowoczesności, szybko stała się ulubionym miejscem spotkań wybitnych przedstawicieli świata polityki, sztuki i kultury. Po ponad stu latach od powstania pałac otworzy swoje progi w nowej, zachwycającej odsłonie, tym razem przed każdym, kto pragnie doświadczyć relaksu i znaleźć inspirację do odkrywania stolicy Tatr poza utartym szlakiem.

Z myślą o potrzebach gości

Nosalowy Park to pięciogwiazdkowy obiekt, w którym wszystkie udogodnienia, usługi i obowiązki personelu zostały zaprojektowane tak, aby uczynić pobyt gości możliwie wygodnym i niepowtarzalnym. Do ich dyspozycji zostanie oddana nowoczesna strefa Wellness z komfortowym basenem rekreacyjnym, jacuzzi i saunami, luksusowe NABE SPA, oferujące szeroką gamę autorskich zabiegów inspirowanych żywiołami natury, dobrze wyposażona sala fitness, eleganckie restauracje, sala bankietowa doskonała na przyjęcia i biznesowe spotkania, a na liście hotelowych usług znajdzie się obsługa konsjerża, który odpowie na wszystkie potrzeby klientów. Pokoje i apartamenty będą się wyróżniały wysmakowanym designem, funkcjonalnym i eleganckim umeblowaniem oraz bogatym wyposażeniem niezbędnym do wypoczynku.

W poszukiwaniu tego, co nieznane

Ponadprzeciętny komfort, który zaoferuje swoim gościom Nosalowy Park jest ważnym, ale nie jedynym elementem decydującym o atrakcyjności hotelu. Jako że dla współczesnych turystów wygoda i wysoki standard stanowią zaledwie jeden z wyznaczników przy wyborze miejsca na urlop, obiekt oczaruje ich także unikalnym designem i zaskoczy nietuzinkowym nawiązaniem do podhalańskiej tradycji. To miejsce, które dostarczy gościom inspirujących wrażeń i wzbogaci ich o nowe doświadczenia. Nikogo nie pozostawi biernym i obojętnym, wręcz przeciwnie, zaangażuje do spojrzenia na Zakopane ciekawskim okiem, które unika tego, co znane, a otwiera się przed tym, co fascynujące, niebanalne i frapujące. Stolica Tatr ma i takie oblicze, a Nosalowy Park stanie się źródłem inspiracji do jego odkrycia.

Design czerpiący z przeszłości

Nosalowy Park stawia na nowoczesność, ale równocześnie nie odcina się od historii Villi Marilor. Jego aranżacja stanowi połączenie dwóch stylów: secesji i art deco, który królował w architekturze wnętrz w dwudziestoleciu międzywojennym, a więc wtedy, gdy budynek przeżywał okres swojej świetności jako jeden z najważniejszych salonów towarzyskich w Zakopanem. Art deco przejawia się w jednoczesnym przywiązaniu do tradycji i nowoczesnych trendów oraz zamiłowaniu do klasycznych form i stonowanych barw. Kiedyś popularny w domach nie tylko bogaczy, ale i przeciętnych mieszczan, dzisiaj stał się przede wszystkim synonimem elegancji, wytworności i luksusu, kryjących się w łagodnej kolorystyce, geometrycznych formach i dbałości o szczegóły. Ten styl wymaga bowiem precyzji i dobrego smaku w doborze nawet najdrobniejszych elementów dekoracyjnych. Tym będą się właśnie charakteryzować wnętrza Nosalowego Parku – wysoką estetyką oraz harmonijnym zestawieniem barw i dodatków. Finezji dodadzą im nawiązania do secesji, która sprzeciwiała się klasycznym, prostym formom, z upodobaniem hołdując asymetrii, swobodnym układom i falistym kształtom. Te dwa przeciwstawne nurty spotkają się w jednej przestrzeni Nosalowego Parku, tworząc zaskakująco spójną, wyrazistą i unikalną całość.

Lokalizacja w cieniu Tatr

Nosalowy Park, podąża za najnowszymi trendami w architekturze i branży hotelarskiej, ale czyni to z poszanowaniem przeszłości i przyrodniczego bogactwa. Historia zastygła w murach pałacu Villa Marilor, park bukowy otaczający budynek, czuwające w tle majestatyczne szczyty Tatr zapowiadają błogi wypoczynek w zacisznej okolicy i sąsiedztwie natury. W Nosalowym Parku ma się stałe poczucie jej obecności. Wystarczy wyjrzeć przez okno hotelowego pokoju lub wyjść do połączonego z luksusowym apartamentem prywatnego ogrodu, aby zachwycić się widokiem na Giewont, Gubałówkę, park. Nie oznacza to jednak, że hotel znajduje się w miejscu odosobnionym. Wręcz przeciwnie, leży w samym sercu Zakopanego, w odległości zaledwie 300 m od dworca kolejowego i 500 m od słynnych Krupówek. Wszystkie najważniejsze punkty turystyczne są zatem stamtąd dostępne na wyciągnięcie ręki.

Nosalowy Park – hotel uszyty na miarę marzeń

Hotel Nosalowy Park zaskoczy gości nietypowym przywołaniem tradycji i historii regionu. Przyniesie relaks płynący z połączenia nowoczesnych technologii z dobroczynnym wpływem natury. Oczaruje designem i rozpieści wielością udogodnień. Zaintryguje niebanalnym połączeniem przeszłości z nowoczesnością. Wreszcie urzeknie malowniczym położeniem. Tam każdy gość będzie traktowany wyjątkowo, ale nie straci przy tym poczucia swobody. Poczuje się jak u siebie i pozostanie sobą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here