Motoryzacja to Twoja pasja? Jeśli kochasz przygody i swój samochód, mamy dla Ciebie propozycję idealną! Na szwedzkie trasy, drogi i bezdroża prowadzi trasa Auto Potopu – zorganizowanej imprezy tematycznej dla fanów czterech kół. Weź udział w niezapomnianej, pełnej atrakcji wyprawie!

Auto Potop – jedyna taka impreza

Program Auto Potopu zachwyci tych, którzy kochają swoje pojazdy i chętnie korzystają z okazji, by spotkać się i podjąć rywalizację na zasadach fair play z innymi maniakami motoryzacji. Przygotowano emocjonujące rajdy na orientację po malowniczych trasach Szwecji. Podczas wydarzenia można też zaprezentować auto i podziwiać samochody innych uczestników w concours d’élégance i wygrać wartościową nagrodę. Nie braknie też okazji do tego, by dyskutować, wymieniać doświadczenia, opinie i uprzejmości – fani motoryzacji, którzy wiedzeni pasją ruszyli na piknik samochodowy do Szwecji, z pewnością znajdą wspólny język. Organizator podkreśla, że każdy uczestnik Auto Potopu jest zobowiązany do przestrzegania zasad ruchu drogowego, a impreza nie jest zorganizowanym przejazdem kolumny samochodów. W związku z tym drogi nie są zamykane dla ruchu ogólnego, każdy uczestnik odpowiada za siebie i ma prawo decyzji, jaką trasę obrać. Te zasady zainteresują tych fanów motoryzacji, którzy umiłowanie wolności mają we krwi!

Wycieczka do Szwecji z noclegiem na kempingu

Ofertę wycieczki do Szwecji skonstruowano tak, by uczestnicy nie musieli martwić się niczym poza dobrą zabawą. Organizator zapewnia zakwaterowanie nie tylko na promie, ale i na lądzie. Po pełnych atrakcji dniach spędzonych na szwedzkich trasach na uczestników Auto Potopu czeka nocleg i wypoczynek na kempingu Lundegård. To miejsce, które turystów z całego świata urzeka swym malowniczym położeniem w środkowej części szwedzkiej Olandii – drugiej największej wyspy na Bałtyku. Położony tuż nad wodą obiekt słynie z magicznych zachodów słońca, które najlepiej oglądać z miejscowej plaży. Komfortowe, czteroosobowe domki z własną toaletą oraz możliwością przygotowania jedzenia położone są pomiędzy szpalerem drzew a morzem. Do rekreacyjnych kąpieli zaprasza słone morze, a na terenie kampingu – basen. W cenę udziału w Auto Potopie wliczono również bufety śniadaniowe każdego dnia serwowane na kempingu oraz wieczorny grill. W zlokalizowanym na terenie kempingu sklepie można zrobić drobne zakupy, a także zjeść coś w restauracji. Najmłodsi wesoło spędzą czas w sali zabaw. Takie otoczenie bez wątpienia sprzyja regeneracji sił po wrażeniach na samochodowych trasach, a także integracji z innymi amatorami czterech kół.

Rejs promem w stylu VIP

Auto Potop to niebanalna propozycja wycieczki do Szwecji, więc i sama podróż nie może być zwyczajna. Transport samochodu w obie strony wliczono w koszt uczestnictwa w wydarzeniu, gdy kierowcy i pasażerowie relaksują się na pokładzie, auto bezpiecznie podróżuje zaparkowane pod pokładem. Tuż po odpłynięciu promu z portu w Gdyni na uczestników wydarzenia czeka moc atrakcji. Wieczorem do tańca zaprosi dyskotekowa muzyka, a na drinki – pokładowe bary. Nawet najbardziej wybredni smakosze zaspokoją apetyt w kilku restauracjach znajdujących się na pokładzie. Promowy świat odnowy biologicznej zaprasza na masaże, kąpiele w jacuzzi i do saun, a specjaliści od pięknego wyglądu oferują bogaty wybór odmładzających zabiegów kosmetycznych. Miłośnicy zakupów z pewnością zainteresują się bogatą ofertą sklepu pokładowego, oferującego duży wybór markowych produktów w promocyjnych cenach. Nie tylko dorośli będą wspaniale się bawić – na dzieci czeka plac zabaw. Promowe wnętrza zachęcają nie tylko do rozrywki, ale i do wypoczynku. Regenerujący sen podczas dwóch nocy spędzonych na pokładzie gwarantują wygodne, dwuosobowe kabiny – warto z niego skorzystać, by mieć siłę na podbój szwedzkich tras!

Samochodem do Szwecji? Wjeżdżaj na prom!

Imprezowa atmosfera, rajd na orientację, zdrowa rywalizacja, concours d’élégance, odkrywanie dróg i bezdroży Szwecji, malowniczo położony kemping, nowe znajomości i przyjaźnie, które scementuje dźwięk samochodowych silników i wspólne przeżycia, a to wciąż nie wszystko… Auto Potop to niezawodny przepis na niezapomnianą wycieczkę do Szwecji w samochodowym stylu! Rezerwacji biletów promowych w atrakcyjnych cenach, już od 1049 zł za osobę. Tu znajdziesz również szczegółowy program pełnego atrakcji rejsu z dwoma noclegami na statku, trzema dniami i dwoma noclegami w Szwecji na kempingu. Ale uwaga – miejsc ubywa, ich liczba jest ograniczona, a termin Auto Potopu jest jeden (wyruszamy 30.08!). Nie przegap okazji, by wypłynąć na szerokie wody dobrej zabawy, zarezerwuj rejs promem i rusz na podbój Szwecji z Auto Potopem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here