Biznes w Zakopanem

Prowadzenie dobrze prosperującego przedsiębiorstwa to droga pełna wyzwań i trudnych wyborów. Poruszając się po meandrach biznesu, nie możemy zapomnieć, że jesteśmy ambasadorami marki, której charakter będziemy budować przez lata. Sztuka umiejętnego reprezentowania firmy wyraża się nie tylko poprzez doskonale skrojony garnitur i idealnie wypastowane buty. To również, a może przede wszystkim zdolność do rozmów handlowych z kontrahentami, którzy docenią Twój kunszt włożony w aranżację spotkań wysokiego szczebla. Organizacja konferencji w Hotelu Nosalowy Dwór będzie idealnym pomysłem. Zaproszeni wspólnicy poczują prestiż na najwyższym poziomie. To tutaj przedstawiciele obydwu stron biznesowego stołu odnajdą niezbędny spokój, który pozwoli opracować kompromisowe rozwiązania oraz najlepsze pomysły dla rozwoju firmy. To wszystko dzięki bardzo profesjonalnej obsłudze,  nowoczesnemu wyposażeniu, genialnym kucharzom oraz nadzwyczajnej atmosferze, którą czuć tu na każdym kroku.

Zakopane – Centrum konferencyjne

Nosalowy Dwór do dyspozycji gości oddał aż 23 bardzo nowoczesne sale konferencyjne o łącznej powierzchni 2000 m2. Mogą pomieścić różną liczby gości, zatem przedsiębiorca będzie mógł idealnie dostosować tę przestrzeń do swoich potrzeb, wybierając spośród wielu elastycznych układów sal. Na szczególną uwagę zasługuje ich niezwykle atrakcyjny wystrój, który świadczy o bardzo wysokiej randze spotkań. Każda konferencja jest inna i na swój sposób unikalna. Dlatego przedstawiciele Nosalowego Dworu traktują je w indywidualny, a wręcz wyjątkowy sposób, dokładając wszelkich starań, aby goście mile wspominali urocze Zakopane. Zarówno wielkie szkolenie z całą załogą firmy, jak i kameralne zebranie zarządu będzie wspaniałym doświadczeniem, które na długo zapadnie w pamięć.

Hotel i centrum konferencyjne w Zakopanem może zaoferować ponad 1000 miejsc noclegowych, zlokalizowanych w niemalże 400 pokojach. Każdy z nich jest w pełni wyposażony i dostosowany do użytku biznesowego. Wygodne łóżka, duża przestrzeń i piękne widoki za oknem pobudzą zmysły, zapewnią komfort i pozwolą na regenerację sił. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z profesjonalnej siłowni, popływać w basenie lub zaznać błogiego relaksu w SPA. Nie sposób tu się nudzić, a zajęcia w strefie wellness będą wspaniałą odskocznią od pracy. To wszystko sprawi, że biznesowe rozmowy z rutynowego obowiązku zamienią się w przyjemność, do której zawsze będziesz chciał wracać. Obsługa hotelu zadbała o wszystkie potrzeby gości. Można tu naładować nawet rzadko spotykane, elektryczne samochody, aby beztrosko powrócić do domu. Warto dodać, że Nosalowy Dwór z otwartymi ramionami gości również wszystkie czworonogi. To najlepszy dowód na niezwykłą serdeczność właścicieli hotelu, dla których zadowolenie gości jest najwyższym priorytetem.

Niezwykły klimat i mistrzowska kuchnia

Po omówieniu strategii firmowych, podpisaniu lukratywnych kontraktów i zawarciu kluczowych umów, można udać się na zasłużony relaks. Przedsiębiorcy skorzystają tu z całej gamy usług wypoczynkowych, jakie oferuje Hotel Nosalowy Dwór, a także będą podziwiać wszystkie atrakcje Zakopanego, które przyciągają turystów z całego świata. Stolica polskich gór to miasteczko obdarzone niezwykłym duchem miejsca. Po zdobyciu szczytu biznesowych negocjacji warto wspiąć się na jeden z tych tatrzańskich, a po powrocie do hotelu, chociaż na chwilę zapomnieć o trudnym fachu przedsiębiorcy i rozkoszować się sielankowym wieczorem z prawdziwą góralską biesiadą. Zakopane to jedyne miejsce na kuli ziemskiej, które może pochwalić się tak niepowtarzalnym klimatem. Okolica hotelu to aż 2000 m2 terenów zielonych, które zachęcą miłośników spacerów i entuzjastów pięknej, górskiej przyrody. To idealny  sposób na odpoczynek po spotkaniach pełnych wrażeń i niełatwych rozmów.

Organizacja konferencji w Zakopanem będzie również niezapomnianą podróżą kulinarną. Absolutnie mistrzowska kuchnia to jedna z największych zalet Nosalowego Dworu. Firmową konferencję możemy wzbogacić całą paletą niesamowitych potraw, które zachwycą podniebienia wszystkich gości. Nasi profesjonalni kucharze zadbają nawet o najmniejszy szczegół dań, a każde z nich będzie wspaniałym odkryciem. Możemy je serwować zarówno na konferencji, jak i zaproponować wizytę w jednej z naszych trzech genialnych restauracji. Każdy będzie miał okazję skosztować swoich ulubionych potraw, a także otworzyć się na zupełnie nowe smaki, charakterystyczne dla kuchni Podhala. Na deser zapraszamy wszystkich gości do kawiarni lub lobby baru. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia wszystkich znakomitości naszej kuchni. Gwarantujemy jakość usług gastronomicznych na najwyższym poziomie oraz profesjonalną obsługę, gotową odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Relaks gwarantem sukcesu

Każdy biznesmen ma za sobą wiele nudnych spotkań, ponurych klientów oraz smutnych dni. Nic dziwnego, gdyż droga do sukcesu nie zawsze jest usłana różami. Jednak po burzy zawsze wychodzi słońce, a poszukując rozwiązań, które mogą wspomóc przedsiębiorstwo, niekiedy można natrafić na prawdziwe perły. Jedną z nich jest centrum konferencyjne w Zakopanem, które stawia na biznes, luksus i rozrywkę. Tak wyjątkowe połączenie to w dzisiejszych czasach ewenement na dużą skalę. Często goniąc za sukcesem, zapominamy o tym, że nasz organizm potrzebuje odpoczynku, a ciągły stres może mieć negatywny wpływ zarówno na nasze poczynania zawodowe, jak i zdrowie. Organizacja konferencji w Zakopanem pozwoli całej załodze firmy zrealizować wszystkie najważniejsze plany i inwestycje, a przy tym zaznać relaksu, który uzupełni pokłady energii i zmotywuje do dalszych działań. Zakopane to cudowne miejsce, które może być dla firmy lekarstwem na rutynę i czynnikiem, który skieruje biznes na właściwe tory. Wszystkie zalety hotelu potwierdzają zgodne opinie gości, którzy wracają do Nosalowego Dworu z uśmiechem na twarzy. Czy może być lepsza rekomendacja?

Więcej informacji o hotelu oraz szczegółową ofertę znajdą Państwo w serwisie www.nosalowy-dwor.eu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here