OLT Express nie jest zadowolony ze swojego debiutu. – Punktualność na poziomie 50 proc. nie jest czymś do zaakceptowania – mówi w wywiadzie dla TravelAdvisor.pl, Jarosław Frankowski, dyrektor zarządzający OLT Express. I dodaje, że plan jest taki, by latać do końca roku. A później?

OLT Express oferuje do końca roku loty po kraju w cenie 99 zł w jedną stronę. Jak udało nam się ustalić, aż połowa miejsc na wszystkich rejsach jest dostępna w tej puli cenowej. Z jednej strony to bardzo atrakcyjna oferta dla średnio zamożnych Polaków, a z drugiej strony gwóźdź do trumny dla linii lotniczej. Dlaczego? Bo jak mówi sam dyrektor zarządzający OLT, to latanie znacząco poniżej kosztów. A przecież nie zarabiając, nie da się długo utrzymać samolotów w powietrzu.

OLT Express chce jednak dalej się rozwijać i zapowiada rozszerzenie siatki połączeń o nowe destynacje zagraniczne. Chociaż oficjalnych zapowiedzi jeszcze nie było, nam udało się już zdobyć pewne informacje. Gdzie polecimy za granicę, czy OLT Express utrzyma wszystkie połączenia krajowe do końca roku i jak długo będziemy mogli latać za 99 zł? O tym w naszym autorskim materiale wideo prosto z Gdańska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here