Na świecie nie brakuje hoteli z piekła rodem, które choć mają potencjał, to potrzebują twardej ręki i szybkich zmian. W USA będzie to ręka znanego z Hell’s Kitchen, Gordona Ramsaya, porzuci on restauracje i zabierze się za hotele naszych koszmarów.

Każdy w swoim życiu trafił choć raz na hotel, do którego już nigdy nie wróci. W katalogach lśnią czystością, woda i niebo są krystalicznie niebieskie, a plaża zachęca do tego, by się na niej rozłożyć. W rzeczywistości nie każdy, kto podejmuje się prowadzenia hotelowego biznesu, jest z nami uczciwy. Co więcej, hotel może otworzyć przecież każdy laik, nawet jeśli nie ma o tym bladego pojęcia. Skutkuje to istnieniem hoteli, które potrafią zamienić nasz urlop w prawdziwy koszmar.

Gordon Ramsay w czasie swojej podróży po USA stawi czoła hotelowym obiektom z piekła rodem wraz ze sztabem ekspertów hotelarstwa. Dotrą do tych najgorszych, źle zarządzanych hoteli, aby poddać je metamorfozie dla dobra kolejnych klientów i samych właścicieli, ledwie wiążących koniec z końcem w swoim biznesie.

Brudne sypialnie, łazienki z pleśnią, niekompetentni, niegrzeczni pracownicy, pozostawiająca wiele do życzenia obsługa klienta – z tym wszystkim Ramsay zmierzy się w swoim agresywnym stylu. Nie ulega wątpliwości, że poprzeczkę postawi wysoko, a hotele, które poddadzą się zmianie, dostaną nową szansę na odniesienie sukcesu.

Co ma wspólnego genialny i temperamentny kucharz i amerykańska wersja Magdy Gessler, odmieniająca restauracje, z hotelami? Ramsay już jako młody człowiek zapoznał się z zasadami zarządzania hotelem. Przyglądał się temu także z poziomu szefa kuchni, prowadzonych przez siebie przyhotelowych restauracji. Jego największym atutem jest jednak osobowość i kilka z sukcesem zrealizowanych tytułów telewizyjnych. Można podejrzewać, że i ten okaże się strzałem w dziesiątkę i z Fox za jakiś czas trafi do Polski.

Obecnie nadal trwa etap zgłaszania obiektów hotelowych do programu. Pierwsze odcinki zobaczymy na małym ekranie nie wcześniej, niż pod koniec 2012 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here