Hilton Garden Inn Cracow

Jak wygląda Hilton zza pleców tych, którzy w nim pracują? Koniecznie obejrzyjcie kolejny materiał wideo naszej produkcji.

4 KOMENTARZE

 1. Świetna robota!!! To jest absolutna przyszłość marketingu hotelarskiego. Gratuluję pomysłu! Sądzę,iz każdemu hotelowi w Polsce powinno zależeć na posługiwaniu się takim narzędziem marketingowym. Takie filmy na płytach powinny zagościć na dobre na wszelkich targach turystycznych oraz w siedzibach wszelkich touroperatorów. Wówczas można klientowi na miejscu w biurze wyświetlić taki film i pokazać walory danego hotelu.
  Trzymam kciuki za pomysłodawców!!!

  • @Panie Marku,

   bardzo dziękujemy za opinię i komentarz. To niezwykle ważne, szczególnie w sytuacji, w której chcemy dziś dać czytelnikom, podróżnikom i turystom coś więcej, niż inne portale lub agregatory newsów.

 2. Świetne !!
  Wszystko jest bardzo dobrze ukazane, aczkolwiek brakuje mi tu przedstawienia np. restauracji, wyglądu wewnętrznego całego hotelu. Film bardzo mi się podoba. Zgadzam się z kolegą wyżej, że takie filmy pomagały by ukazać walory hoteli :)
  tak dalej i czekam na następne filmy :)

 3. @ Kinga,
  motywem przewodnim materiału było ukazanie hotelu od kuchni, stąd można odczuwać pewien niedosyt. Zupełnie inaczej pewnie wyglądałoby to, gdybyśmy robili prawdziwą wideo-recenzję. Wówczas pokazanie wszystkich kluczowych elementów hotelu jest jak najbardziej możliwe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here