Kolejowa spółka Przewozy Regionalne wprowadziła promocyjną ofertę Regiokarty, umożliwiającą zakup jednorazowych biletów z 30% zniżką. Przy wpisaniu dodatkowego kodu promocyjnego, koszt rocznej Regiokarty możemy obniżyć do jedynie 69zł!

Przewozy Regionalne wprowadziły do swojej oferty zniżkową kartę „REGIOkarta”. Uprawnia ona do zakupu jednorazowych biletów z 30 proc. zniżką, a okresowych z 15 proc. Jeszcze nigdy dotąd tak tanio nie było, to absolutna rewolucja – informuje nasz czytelnik, Michał Zembrzycki z Krakowa, który przesłał do nas wiadomość na platformę TravelAlert.

–  Jeśli wpiszemy promocyjny kod na stronie internetowej przewoźnika, to roczna karta odchudzi nasz portfel jedynie o 69 zł – tłumaczy Michał.

Jeśli dobrze policzyć, koszt zwróci się nam już po 5-6 przejazdach w jedną stronę np. na trasie Warszawa-Kraków. Co więcej, posiadacze Regiokarty będą mogli kupić także bilety ze zniżkami na połączenia Kolei Dolnośląskich oraz Arrivy RP. Kupując Regiokartę zachowujemy przysługujące nam zniżki, np. studenckie 37%.

Oferta jest niezwykle atrakcyjna, jeśli weźmiemy pod uwagę, że nasza redakcja zdobyła kod zniżkowy o wartości 100zł. Na stronie w polu „Rodzaj karty” należy wybrać „Promocyjna” i wpisać poniżej kod 73446.

Po wypełnieniu formularza i złożeniu zamówienia, karta przyjdzie na wskazany przez nas w formularzu adres bez dodatkowych kosztów.  Za swoją REGIOkartę zapłacimy dopiero przy odbiorze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here