Pokoje w sieciowych hotelach wszędzie wyglądają tak samo. Znudzeni standardami „sieciówek” goście coraz częściej poszukują hoteli z pomysłem. Do takich zaliczyć można z pewnością nowy V8 Hotel. Niezwykłość polega na tematycznych apartamentach w klimacie motoryzacyjnym.

Klimatyczne hotele mają w sobie „to coś”, co przyciąga ludzką ciekawość. Meilenwerk V8 Hotel nie bez przypadku powstał w Stuttgarcie. To właśnie w tym mieście znajduje się siedziba Mercedesa czy całkiem niedawno otwarte muzeum Porshe. Miasto jest dobrze znane wszystkim miłośnikom motoryzacji. Pomysł właścicieli na stworzenie takiego hotelu w tym miejscu wydaje się więc strzałem w dziesiątkę.

Do wyboru mamy m.in. pokój stylizowany na kino samochodowe z czerwonym Cadillackiem, wzorowany na tor wyścigowy pokój Racing ze zdjęciami gwiazd Formuły 1 czy też myjnia samochodowa, w której można przespać się w starym Mercedesie. Absolutnie wyróżniającym się jest pokój nazwany Nostalgia. Przypomina on jedno z opuszczonych miejsc, w których amerykańskie muscle cary czekają na śmierć.

Zastanawiacie się pewnie ile kosztuje doba w pokoju dwuosobowym? Znacznie taniej, niż w futurystycznym Blow Up Hall w Poznaniu. V8 Hotel proponuje tematyczne apartamenty od 160 euro za dobę. Luksusowe wnętrza z dużym tarasem to już wydatek rzędu 380 euro. Biorąc pod uwagę niemieckie zarobki i klientelę na obłożenie hotelu właściciele raczej nie będą mogli narzekać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here