Trasa Królewska, urokliwy rynek, Sukiennice i oczywiście Zamek na Wawelu – wybierając się do Krakowa, tych miejsc po prostu nie sposób pominąć. Stolica Małopolski kusi nie tylko bogactwem historycznych miejsc i pięknej architektury, lecz także niezliczoną rzeszą wydarzeń kulturalnych. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy opery, teatru, a także literatury. Nie będą się nudzić także najmłodsi, dla których miasto przygotowało wiele atrakcji. Teraz na miejsce dotrzemy w naprawdę szybki i komfortowy sposób. Połączenia kolejowe Kraków-Warszawa kursują codziennie, umożliwiając nam podróż o najbardziej dogodnej porze dnia. Wszystko to w promocyjne cenie – PKP Intercity udostępniło pulę tanich biletów do Krakowa, dzięki którym podróżowanie pociągiem naprawdę się opłaca.

Komfortowo do Krakowa

Odległość Kraków-Warszawa to ponad 300 km, a więc na pokonanie tej trasy samochodem czy autobusem potrzebowalibyśmy kilka godzin. Biorąc pod uwagę rosnące ceny paliwa i stanie w korkach, nie zawsze jest to środek lokomocji najbardziej opłacalny, szczególnie, gdy w podróż wybieramy się sami. Także lot samolotem niekoniecznie będzie najlepszym rozwiązaniem – choć trasę Kraków-Warszawa pokonamy w niecałą godzinę, to musimy przeznaczyć jeszcze czas na dotarcie na położone poza miastem lotnisko i długotrwałą odprawę. W jaki sposób więc najwygodniej dostać się do Krakowa? Oczywiście, pociągiem! Dzięki nowoczesnym składom i komfortowym warunkom nasza podróż upłynie w miłej i przyjemnej atmosferze. Zanim dotrzemy na miejsce zdążymy przeczytać ulubiony magazyn lub opracować plan zwiedzania miasta. A w Krakowie zdecydowanie jest w czym wybierać!

Dlaczego pociąg?

Propozycja ta spodoba się wszystkim, którzy lubią podróżować w szybki i wygodny sposób. Wśród zalet podróżowania pociągiem należy wymienić:

  • krótki czas trwania podróży – połączeniem kolejowym PKP Intercity trasę Kraków-Warszawa pokonasz w zaledwie 2 godziny i 21 minut. To nieporównywalnie krócej niż innymi środkami transportu. Dodatkowo, nie tracimy czasu na długotrwałą odprawę, którą musimy przejść w przypadku lotu samolotem;
  • wygodne warunki przejazdu – w trakcie podróży będziemy mogli nie tylko zrelaksować się z ulubioną książką na wygodnych siedzeniach, lecz także zjeść ulubiony posiłek i wypić kawę. Musimy trochę popracować albo chcemy obejrzeć film na laptopie? W najnowocześniejszych składach PKP Intercity jest to możliwe;
  • doskonała lokalizacja dworca – dworce kolejowe zlokalizowane są w dogodnych miejscach, do których z łatwością dotrzemy komunikacją miejską lub na piechotę. Nie musimy tracić czasu na dotarcie do podmiejskiego lotniska, oddalonego od centrum nierzadko o kilkadziesiąt kilometrów;
  • duża ilość połączeń – lubisz podróżować w dzień? A może wolisz relację nocną? PKP Intercity oferuje dużą ilość codziennych połączeń, dzięki czemu wybierzemy dla siebie najbardziej optymalny czas podróży: rano, po południu, wieczorem lub w nocy.

Skorzystaj z promocji od PKP Intercity i podróżuj tanio do Krakowa!

Chcesz podróżować nie tylko komfortowo, lecz także w atrakcyjnej cenie? Przewoźnik PKP Intercity wyszedł naprzeciw oczekiwaniom podróżujących i stworzył kilka pakietów ofert, wśród których każdy z nas znajdzie odpowiednią dla siebie.

Super Promo

Szukasz tanich biletów do Krakowa? PKP Intercity udostępniło promocyjną pulę biletów, w której zniżki sięgają aż 55%! Oferta jest limitowana, więc warto kupić bilety już dzisiaj. Korzystając z „Super Promo” nawet 6 dni przed podróżą, możesz liczyć na najatrakcyjniejszą cenę przejazdu. Posiadasz zniżkę? Ją także możesz wykorzystać przy zakupie biletu!

Promo

Chcesz skorzystać z taniej puli biletów od PKP Intercity, ale nie zdążyłeś ich nabyć w ofercie „Super Promo”? Bez obaw – w promocyjnej ofercie „Promo” masz szansę kupić bilety nawet z kilkudziesięcioprocentową zniżką! Podróżuj na trasach objętych promocją i płać mniej za bilety. Sprawdź ofertę na relacje Kraków-Warszawa i kup bilety w atrakcyjnej cenie!

Wcześniej taniej

Znasz już termin swojej podróży? A może chciałbyś zorganizować wyjazd-niespodziankę dla bliskiej osoby i chcesz zarezerwować bilety Kraków-Warszawa z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nielimitowanej promocji „Wcześniej taniej”. Kupując bilet z 30-dniowym wyprzedzeniem, uzyskujesz rabat nawet do 30%.

Szukasz tanich biletów do Krakowa? Sprawdź promocyjne oferty od PKP Intercity na połączenia Kraków-Warszawa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here