Google ma pomysł dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek w pięknych i niedostępnych miejscach na ziemi. Miłośnicy podróży mogą wziąć udział w programie rozwijającym możliwości usługi Google Street View.

Ponieważ nie jest ona jeszcze w pełni uzupełniona i dopracowana, potrzebne są nowe panoramiczne fotografie z wielu ciekawych miejsc, zarówno z Polski, jak i całego świata. Koncern liczy więc na pomoc swoich użytkowników.

Co prawda, propozycja skierowana jest do organizacji turystycznych, agencji rządowych, uniwersytetów i grup badawczych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by do nich wstąpić.

Google we własnym zakresie dostarczy ochotnikom specjalne plecaki Trekker, dzięki którym można bez przeszkód penetrować najbardziej niedostępne i obfitujące miejsca naszego globu.

Gigant niestety nie określił, czy nowi pionierzy usługi Street View, będą mieli jakieś profity wynikające z tej szczytnej akcji, ale z pewnością sama satysfakcja bycia przez chwilę w szeregach Google, powinna zaspokoić nawet najbardziej wybrednych uczestników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here