Apartamenty z powodzeniem zastępują dzisiaj hotelowe pokoje. Zapewniają gościom domową atmosferę, dają więcej swobody, są wyposażone w niezbędne urządzenia codziennego użytku. I co ważne, kosztują mniej niż hotele w podobnej lokalizacji.

Apartamenty na rodzinne wakacje

Wydaje się, że największą zaletą apartamentu jest to, że możemy się w nim poczuć, jak w domu. Zamiast jednego pokoju z łazienką, mamy do dyspozycji całe mieszkanie, często bardzo przestronne z sypialnią i salonem. Urządzone jest ono zwykle w taki sposób, aby jak najbardziej przypominało domowe zacisze. Na jego wyposażeniu znajdują się niezbędne urządzenia codziennego użytku, takie jak pralka, lodówka, zmywarka czy kuchenka gazowa.

Dużym walorem apartamentu jest kuchnia. Dzięki niej możemy samodzielnie przygotować ulubione potrawy, nie będąc skazanym na z góry ustalone menu. Nie ogranicza nas także pora spożywania posiłków. To wszystko zdecydowanie ułatwia i uprzyjemnia wakacyjny pobyt, szczególnie grupom znajomych i rodzinom z dziećmi. Tych pierwszych cieszy brak ograniczeń godzinowych i większa swoboda, potrzebna zwłaszcza wtedy, gdy chce się na przykład zorganizować małą imprezę. Ci drudzy doceniają szczególnie przestronność apartamentu, która daje dzieciom przestrzeń do zabawy. Niektórzy właściciele apartamentów specjalnie dostosowują je do potrzeb całych rodzin. W luksusowych apartamentach w Krakowie Amstra znajdują się m.in. łóżka dziecięce, zestaw do rysowania czy krzesełko do karmienia. Ponadto apartamenty Amstra są położone w dogodnej lokalizacji: w centrum Krakowa, przy Starym Mieście.

Apartamenty na wyjazd służbowy

Apartamenty coraz częściej wybierają także biznesmeni. Podróże w interesach bywają wyczerpujące i stresujące. Spotkania z klientami, konferencje, prelekcje, załatwianie spraw firmowych – po tak intensywnym dniu marzy się tylko o ciszy i relaksie. Apartament w większej mierze spełnia te oczekiwania niż hotelowy pokoju. Decydując się na jego wynajem, nie trzeba obawiać się hałasujących gości czy tłoku na basenie i w centrum odnowy biologicznej. Zamiast tego można skorzystać z opcji mobilnego SPA, które znajduje się np. w ofercie apartamentów Amstra w centrum Krakowa. Poza tym oferują one również odpowiednie warunki do pracy – jest w nich dostępne szybkie i indywidualne połączenie z internetem, ułatwiające załatwianie pilnych spraw biznesowych. Na wyposażeniu znajduje się biurko, przy którym można wykonywać codzienne obowiązki. Daje to duży komfort gościom ze świata biznesu, jakiego często nie są w stanie zaoferować hotele. Pokoje są w nich zwykle zbyt małe i pozbawione biurka, a biznesmeni często są zmuszeni szukać dla siebie miejsca na hałaśliwych korytarzach.

Goście doceniają także usytuowanie wspomnianych wcześniej apartamentów Amstra w centrum Krakowa. Apartamenty znajdują się na Starym Mieście i Kazimierzu, zapewniając szybki i łatwy dostęp do najważniejszych miejsc w Krakowie, a także kawiarni i restauracji, będących często miejscem biznesowych spotkań.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here