Warsztaty Taniego Latania

warsztaty taniego lataniaJak skutecznie przegapić tanie bilety lotnicze? Pod tym przewrotnym hasłem odbędą się po raz pierwszy w Polsce Warsztaty Taniego Latania.

Czy można latać za darmo, dlaczego tanie linie lotnicze są tanie, jak i kiedy kupować bilety, by nie odchudziły naszego portfela? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w Łodzi, podczas Targów Regionów Turystycznych Na Styku Kultur.

Warsztaty poprowadzą byli pracownicy linii lotniczych. Zdradzimy tajniki taniego latania, podzielimy się unikalną wiedzą opartą na własnych doświadczeniach, a wśród uczestników rozlosujemy atrakcyjne nagrody! Na zakończenie planujemy część nieoficjalną, pozwalającą na dyskusję i zadawanie pytań.

Jako pierwsi w Polsce organizujemy bezpłatne warsztaty w tematyce taniego latania. Nie interesują nas sztywne i toporne wystąpienia seminaryjne. Stawiamy na otwartą, interaktywną i towarzyską formułę. Warsztaty nastawione są na transfer dużej dawki praktycznych i unikalnych porad. Chcemy dzielić się doświadczeniem i wiedzą z Uczestnikami.

Patronat nad Warsztatami Taniego Latania objęły linie lotnicze Wizz Air, serwis internetowy Turystyka.Gazeta.pl, portal DziennikTurystyczny.pl oraz Międzynarodowe Targi Łódzkie.

Gdzie?
Łódź, Targi Regionów Turystycznych Na Styku Kultur, Hala EXPO, ul. Stefanowskiego 30, open space

Kiedy?
26 lutego 2011 r.(sobota), godz. 15

Jesteś pewien, że przyjdziesz na Warsztaty Taniego Latania? Daj nam o tym znać! Potwierdź swoją obecność na Facebooku lub na GoldenLine.

facebook warsztaty taniego lataniaGoldenLine warsztaty taniego latania