Warsztaty Taniego Latania

Warsztaty Taniego Latania

Ja latać, żeby nie przepłacać? Pod tym hasłem już po raz drugi odbędą się Warsztaty Taniego Latania. W ubiegłym roku było to pierwsze w Polsce tego typu spotkanie i jednocześnie najbardziej popularne wydarzenie na Targach Na styku Kultur.

Czy można latać za darmo, dlaczego tanie linie lotnicze są tanie, jak i kiedy kupować bilety, by nie odchudziły naszego portfela? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w Łodzi, podczas Targów Regionów Turystycznych Na Styku Kultur.

Warsztaty poprowadzą byli pracownicy linii lotniczych. Zdradzimy tajniki taniego latania, podzielimy się unikalną wiedzą opartą na własnych doświadczeniach. Na zakończenie planujemy część nieoficjalną, pozwalającą na dyskusję i zadawanie pytań.

Nie interesują nas sztywne i toporne wystąpienia seminaryjne. Stawiamy na otwartą, interaktywną i towarzyską formułę. Warsztaty nastawione są na transfer dużej dawki praktycznych i unikalnych porad. Chcemy dzielić się doświadczeniem i wiedzą z Uczestnikami.

Gdzie?

Łódź, Targi Regionów Turystycznych Na Styku Kultur, Nowa Hala, przy al. Politechniki 2

Kiedy?

26 lutego 2011 r.(niedziela), godz. 12

Jesteś pewien, że przyjdziesz na Warsztaty Taniego Latania? Daj nam o tym znać! Potwierdź swoją obecność na Facebooku lub na GoldenLine.

facebook warsztaty taniego lataniaGoldenLine warsztaty taniego latania