Google ma pomysł dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek w pięknych i niedostępnych miejscach na ziemi. Miłośnicy podróży mogą wziąć udział w programie rozwijającym możliwości usługi Google Street View.

Ponieważ nie jest ona jeszcze w pełni uzupełniona i dopracowana, potrzebne są nowe panoramiczne fotografie z wielu ciekawych miejsc, zarówno z Polski, jak i całego świata. Koncern liczy więc na pomoc swoich użytkowników.

Co prawda, propozycja skierowana jest do organizacji turystycznych, agencji rządowych, uniwersytetów i grup badawczych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by do nich wstąpić.

Google we własnym zakresie dostarczy ochotnikom specjalne plecaki Trekker, dzięki którym można bez przeszkód penetrować najbardziej niedostępne i obfitujące miejsca naszego globu.

Gigant niestety nie określił, czy nowi pionierzy usługi Street View, będą mieli jakieś profity wynikające z tej szczytnej akcji, ale z pewnością sama satysfakcja bycia przez chwilę w szeregach Google, powinna zaspokoić nawet najbardziej wybrednych uczestników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.