Select your Top Menu from wp menus
Zniżki na hotele i tanie przeloty do Tallina

Zniżki na hotele i tanie przeloty do Tallina

zniżki na hotele w Tallinnie na Tripsta.pl

Od 4 do 10 lipca Tripsta.pl funduje wszystkim 10% zniżki na wszystkie hotele w Tallinnie. Warto z niej korzystać, bo jak się okazuje, w połączeniu z tanimi przelotami, tegoroczną Stolicę Europejskiej Kultury możemy zwiedzić bardzo niskim kosztem.

Aby zarezerwować hotele z 10% zniżką na Tripsta.pl, wystarczy wejść do sekcji „Hotele -> Oferty Tygodnia” i w wyszukiwarce po lewo wybrać interesujące nas daty. Rabat zostanie automatycznie naliczony zaraz po wyświetleniu wyników naszego wyszukiwania.

Zasady są niezmiennie proste: liczy się tutaj data dokonania rezerwacji, a nie czas pobytu. Możemy zatem spędzić weekend we estońskiej stolicy we wrześniu, ale by otrzymać rabat, rezerwację musimy dokonać na Tripsta.pl między 4 a 10 lipca.

Jednym z lepszych hoteli, charakteryzującym się dobrym stosunkiem jakości do ceny, jest 3-gwiazdkowy Go Hotel Shnelli. Za dobę w pokoju dwuosobowym zapłacimy na Tripsta.pl €36 (ok. 143 zł). Ta sama oferta na booking.com opiewa na kwotę €45. Różnicę i oszczędność widać tu gołym okiem. W cenie wliczone jest śniadanie, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz parking. Na lokalizację również nie można narzekać.

Tanie przeloty do Tallinna

W systemie rezerwacyjnym Tripsty znaleźliśmy kilka kombinacji dat z bardzo kuszącymi cenami przelotów z Warszawy do Tallinna. Warto przy tym podkreślić, że dodatkowe opłaty są tutaj o kilkadziesiąt złotych niższe niż na bezpośredniej stronie LOT-u oraz w innych serwisach. Dodatkowo cenę przelotu możemy obniżyć stosując jednorazowy kod zniżkowy o wartości 20 zł, który otrzymamy po zapisaniu się do newslettera Tripsty.

Poniżej znajdziecie najciekawsze cenowo kombinacje dat z przelotami do Tallinna. Pamiętajcie, że takie zestawienia mają jedną zasadniczą wadę: szybko tracą na aktualności. Nie warto więc zbyt długo zwlekać z decyzją o zakupie biletu. Ceny są ostateczne ze wszystkimi opłatami, jednak w każdym przypadku mogą być niższe o 20 zł, jeśli tylko użyjemy kodu zniżkowego po zapisaniu się do newslettera. Przeloty wykonywane są przez LOT więc w cenie możemy zabrać jedną sztukę bagażu rejestrowanego.

Przy okazji zwróćcie uwagę, że już po raz kolejny najlepsze ceny znajdujemy na przełomie miesięcy. Planując zakup biletów w przyszłości, weźmy takie zależności pod uwagę. Mogą one nam przynieść spore oszczędności.

 

tanie przeloty Warszawa-Tallinn
najniższe ceny przelotów Warszawa-Tallinn. Kalendarz dat pochodzi z serwisu Tripsta.pl (stan na 4 lipca 2011)

 

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *