Select your Top Menu from wp menus
Tydzień na Florydzie: przelot + nocleg za 1700 zł

Tydzień na Florydzie: przelot + nocleg za 1700 zł

Floryda
foto: crossfirecw | flickr.com (under Creative Common License)

Palące słońce i ocean na Florydzie czekają na nas w niezwykle atrakcyjnej cenie. Warunki są tutaj jednak dwa: musimy posiadać amerykańską wizę i dostać się do Londynu w rozsądnej cenie.

To, że Londyn jest kopalnią niezwykle atrakcyjnych ofert turystycznych, nie jest prawdą objawioną. Kluczowe dla skorzystania z tych wszystkich okazji jest znalezienie tanich i skorygowanych z londyńskimi wylotami połączeń z Polski. Nie obracamy się jednak tylko w sferze teorii, bo proponowana przez nas oferta na Florydzie pochodzi od naszego czytelnika, któremu udało się z niej skorzystać. Ale po kolei.

kliknij, aby powiększyć

Lastminute.com oferuje nam przelot w obie strony (wylot 11 czerwca) na trasie London Gatwick i/lub Manchester – Orlando (SFB) oraz 7-dniowy pobyt w 3-gwiazdkowym hotelu Ramada Gateway. Za te świadczenia musimy zapłacić 360 funtów od osoby, czyli mniej niż 1700 zł.

– Za tyle to mogę sobie pomarzyć, by znaleźć w czerwcu sam przelot na Florydę – trafnie zauważa Przemek Wroński, który poinformował nas o tej ofercie.

Wylot z Londynu lub Manchesteru jest tutaj jednak sporym mankamentem, nawet jeśli posiadamy wizę do USA. Przemek znalazł jednak przeloty z Polski do Londynu w obie strony za ok. 330 zł: – Nie było to łatwe, sporo się naszukałem, ale jestem zadowolony.

I trudno się dziwić, bo jeśli ktoś ma dziś możliwości podróżowania do USA, to łączny wydatek 2 tys. zł za przelot i tygodniowy pobyt w czerwcu na Florydzie można uznać za absolutny rarytas.

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *