Select your Top Menu from wp menus
Nowy Jork, Chicago, Boston za 1400 zł w środku wakacji (wyloty z UK)

Nowy Jork, Chicago, Boston za 1400 zł w środku wakacji (wyloty z UK)

samolot Iceland ExpressCi, którzy wybierają się nie tylko za ocean w szczycie wyjazdów wakacyjnych, wiedzą, że w czerwcu na najniższe taryfy nie ma co raczej liczyć. Z pomocą przychodzi dziś niezwykle atrakcyjna oferta Iceland Express, z którym możemy polecieć do największych miast na wschodnim wybrzeżu USA za £299.

Szukając przelotów na trasie z Warszawy lub innych polskich miast do USA w lipcu i sierpniu, 2 tys. jest niemalże kwotą zaporową. Alternatywą są przeloty z Iceland Express z przesiadką w stolicy Islandii. Bez problemów znajdziemy dziś takie przeloty w kwocie 299 funtów brytyjskich.

Iceland_Express_99hourpromotionRejsy w tej cenie startują z lotniska London Gatwick oraz z Edynburga. W przypadku tego pierwszego portu, wyloty odbywają się po godz. 14, co daje nam spore pole manewru, by niskim kosztem dotrzeć z Polski do Londynu dzięki tanim liniom lotniczym. Nawet jeśli wylądujemy rano na lotnisku London Luton, to mamy spory zapas czasu, by dostać się na Gatwick. Taka sama sytuacja ma miejsce w drodze powrotnej, gdzie samolot ląduje w stolicy Wielkiej Brytanii po godz. 12. Mamy więc całe popołudnie, by zdążyć na wieczorny rejs do Polski.

Jeśli jesteśmy elastyczni, możemy dziś w niektórych kombinacjach dat znaleźć oferty na trasie z Warszawy do Londynu w kwocie nie przekraczającej 400 zł w obie strony. Doliczając to do taryfy Iceland Express, z Polski do USA w środku wakacji dostaniemy się za mniej niż 1800 zł.

Specjalna oferta islandzkiego przewoźnika nie potrwa zbyt długo. Ważna jest tylko do 4 czerwca do godz. 16 czasu środkowoeuropejskiego.

Skąd: London Gatwick (LGW)  i/lub Edynburg (EDI)
Dokąd: Boston (BOS) i/lub Nowy Jork, Newark (EWR), Chicago (ORD), Winnipeg, Kanada (YWG)
Za ile: £299 (ok. 1400 zł – liczą po niekorzystnym kursie £/PLN)

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *