Select your Top Menu from wp menus
Mediolan. 4 noclegi i przelot w obie strony za 500 zł

Mediolan. 4 noclegi i przelot w obie strony za 500 zł

Mediolan
foto: ho visto nina volare | flickr.com (under Creative Common License)
kliknij w obrazek, aby go powiększyć

Pomysł na niewiarygodnie tani city break? Proszę bardzo. Z Poznania znaleźliśmy przeloty z Ryanairem do Mediolanu Bergamo (BGY) w cenie 14 zł w obie strony. Wylot 14 czerwca, powrót 18 czerwca. Nawet jeśli dorzucimy do tego opłatę administracyjną i za elektroniczną odprawę, to wychodzi niecałe 130 zł w obie strony.

Cztery dni z bagażem podręcznym nie każdemu może przypaść do gustu, zatem należy wziąć pod uwagę ew. opłatę za bagaż rejestrowany. Mimo to, jak na przeloty w połowie czerwca, rezerwowane na ok. 4 tyg. wstecz, cena wydaje się casino online niezwykle atrakcyjna. Tak niskich taryf, w tych terminach nie znaleźliśmy z innych polskich miast.

kliknij w obrazek, aby go powiększyć

Jeśli już wylądujemy w Mediolanie, to musimy rzecz jasna znaleźć odpowiednie miejsce noclegowe. Tu z pomocą przychodzi nam hotel Margherita. Dlaczego akurat ten? Charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. W kwocie 154 zł za dobę, otrzymujemy dwuosobowy pokój ze śniadaniem oraz bardzo dogodną lokalizację. Całkowity koszt pobytu w terminie od 14 do 18 leo monthly horoscope – CANCER : Leo is in a mood for accidental romance, while Cancer prefers serious relationship. czerwca dla dwóch osób to 614 zł. Zatem przelot w obie strony i pobyt w hotelu dla jednej osoby to wydatek niecałych 500 zł. Pamiętajmy jednak, że taka kombinacja długo może się nie utrzymać, a w szczególności tak niska cena przelotów.

Zgodnie z obowiązującymi zapisami prawa (licencja autorskoprawna) bez pisemnej zgody właściciela strony www.traveladvisor.pl oraz autora tekstu żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.traveladvisor.pl nie może być powielana i/lub rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób, zwłaszcza dotyczy to zamieszczania ich w innym miejscu w Internecie z podaniem źródła i/lub autora. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody właściciela strony www.traveladvisor.pl i autorów jest zabronione pod groźbą kary pozbawienia wolności do lat 2 i może być ścigane prawnie.

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *