Select your Top Menu from wp menus
30 funtów zniżki na pakiet przelot + hotel (wyloty z UK)

30 funtów zniżki na pakiet przelot + hotel (wyloty z UK)

Jeszcze do 23 maja można kupić pakiet hotel przelot z 30 funtowym upustem na holidays.easyjet.com. Oferta będzie tym bardziej atrakcyjna, jeśli znajdziemy tanie połączenia lotnicze do Londynu, bo to właśnie dla wylotów z UK obowiązuje ten upust. Jak go zdobyć?

kliknij w obrazek, aby go powiększyć

Na holidays.easyjet.com wybieramy interesującą nas destynację (pakiet przelot hotel). My dla przykładu i udowodnienia, że jest to dość opłacalne, wybraliśmy 7 dniowy pobyt na Costa Blanca od 6 czerwca br. Pakiet zawiera przelot w obie strony na trasie z Liverpoolu do Alicante oraz pobyt w apartamentach z trzema gwiazdkami w hiszpańskim standardzie.

Za dwie osoby zażądali od nas nieco ponad 300 funtów, co nawet po niekorzystnym kursie £/PLN daje nam w przeliczeniu kwotę ok. 1400 zł. Kwota wzrośnie do ok. 1600 zł, jeśli doliczymy bagaż w easyJecie oraz transfer Whey proteins are globular proteins derived as a by Zydot of cheese production. lotnisko-hotel-lotnisko.

Możemy jednak tymi dodatkowymi kosztami zbytnio się nie martwić, bo mamy rzecz jasna dla Was kod zniżkowy o wartości £30. Na jednym z ostatnich etapów zakupu, zwanym „Payment”, po prawej stronie pojawia się sekcja „Gift vouchers and promotion codes”. W puste pole wpisujemy kod: MVC30OFF i klikamy „Update”. Kod nie działa na same połączenia lotnicze na easyjet.com.

kliknij w obrazek, aby go powiększyć

Nasza cena wynosi teraz 274 funty za dwie osoby (nocleg przelot). Dostępne są także połączenia lotnicze z londyńskich lotnisk oraz z Edynburga do innych kurortów w całej Europie. Opłacalność będzie tym większa, im tańsze znajdziemy bilety z Polski do Londynu lub innych brytyjskich miast.

Nawet jeśli nie uda nam się tym razem skorzystać, to warto przekazać informację znajomym lub rodzinie mieszkającym na stałe w UK. Wypadałoby także śledzić publikowane przez nas specjalne oferty, promocje i kody zniżkowe.

Warto w tym celu zapisać się do naszego newslettera, śledzić kanały RSS poszczególnych kategorii lub dołączyć do naszej społeczności na facebooku.

Zgodnie z obowiązującymi zapisami prawa (licencja autorskoprawna) bez pisemnej zgody właściciela strony www.traveladvisor.pl oraz autora tekstu żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.traveladvisor.pl nie może być powielana i/lub rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób, zwłaszcza dotyczy to zamieszczania ich w innym miejscu w Internecie z podaniem źródła i/lub autora. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody właściciela strony www.traveladvisor.pl i autorów jest zabronione pod groźbą kary pozbawienia wolności do lat 2 i może być ścigane prawnie.

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *