Select your Top Menu from wp menus
Gadający biustonosz zachęca turystów do…

Gadający biustonosz zachęca turystów do…

gadający biustonosz zachęca do zwiedzania Japonii

Nie od dziś wiadomo, że Japończycy znani są z pomysłowości. Tym razem wystąpiła ona pod postacią mówiącej bielizny dla pań. Co jednak ma ona wspólnego z turystyką? [VIDEO]

Marka, która słynie głównie z produkcji i sprzedaży bielizny, jest pomysłodawcą nowego produktu – mówiącego biustonosza. Triumph zaprojektował oryginalny stanik z trzema złocistymi przyciskami. Po najechaniu palcem na każdy z nich, wydobywa się komunikat powitalny w trzech językach.

Do zestawu dołączona jest także kusząca mini. I to nie byle jaka, bo po rozwinięciu przedstawia mapę Kraju Kwitnącej Wiśni. Biustonosz też niczego sobie, bowiem w specjalnej tulei ze sztucznego tworzywa znajdują się zdjęcia, które umieszczone są tuż pod miseczkami. Przedstawiają one online casino niektóre z atrakcji turystycznych Japonii, takie jak: Fuji, brama wjazdowa w Abakusa i Świątynia Akihabara.

Każde ze zdjęć zawiera specjalny kod kreskowy, który kieruje do szczegółowych informacji na temat każdego z tych miejsc. Top wyposażony jest także w specjalną kieszeń na flagi i przewodniki.

Dla tych, którzy chcieliby nabyć taki gadżet mamy złe wieści. Nowy biustonosz nie został wypuszczony do masowej sprzedaży. Stanowił jedynie wabik i formę promocji turystyki w Japonii podczas szczytu dotyczącego współpracy gospodarczej regionu Azji i Pacyfiku, który odbył się niedawno w Kraju Kwitnącej Wiśni. Jedynie co pozostało, to nacieszyć oko oglądając poniższy filmik.

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + seventeen =